Ogólnopolski konwent w Lubiewie

We wtorek 14 listopada gościliśmy w B-CKiP LUDZI KULTURY z całej Polski! Dzielimy się z Wami obszerną fotorelacją z tego intensywnego i inspirującego dnia!

Mieliśmy przyjemność włączyć się w organizację ogólnopolskiego I KONWENTU W RAMACH PROGRAMU Dom Kultury + Edycja 2023. ZADANIE II – PARTNERSTWO LOKALNE

Program konwentu był bardzo intensywny:

  • Trzecią część programu wypełniły warsztaty, które poprowadziła Stanisława Retmaniak animatorka partnerstw lokalnych, ekspertka ds. rozwoju lokalnego Stowarzyszenia BORIS oraz Tomasz Ignalski animator programu Dom Kultury+ Edycja 2023.

Dziękujemy również za uczestnictwo wszystkim osobom z instytucji kultury, które przyjechały na konwent do Lubiewa, a także pani Zofia Reszka Przewodniczącej Rady Gminy Lubiewo oraz pani Wiolettcie Szymczak Kierowniczce Referatu Oświaty Urzędu Gminy Lubiewo. Mamy nadzieję, że był to dla Was czas wielu inspiracji oraz nawiązywania nowych relacji.

——————————————

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)