27. Finał WOŚP już 13 stycznia! Zagrajcie z B-CKiP dla dzieci małych i bez focha!

Już 13 stycznia 2019 w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo kolejny, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zaplanujcie niedzielne popołudnie, by wspólnie z B-CKiP zagrać dla dzieci małych i bez focha.

Zaczynamy o godz. 16:00!

W programie:

– występ wokalistów z grupy wokalnej B-CKiP,
– teatr cieni w wykonaniu grupy teatralnej B-CKiP,
– występ zespołu tanecznego „Swing”,
– koncert Orkiestry Dętej OSP w Bysławiu,
– licytacja gadżetów i voucherów.

Na zakończenie (ok. godz. 18:00) wystąpi Kabaret Trzecia Strona Medalu, a następnie tradycyjne Światełko do Nieba!

Kabaret Trzecia Strona Medalu to uczestnicy ponad 60 Festiwali Kabaretowych, laureaci 50 nagród i wyróżnień. Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu. Ostatni kabaret rodem z Przemyśla tworzył około 100 lat temu. Inteligentni, przystojni i zabawni. Grupa kabaretowa powstała w 2011 roku jak feniks z popiołów na uczelni PWSW w Przemyślu.

Na miejscu będzie można skorzystać z bufetu (m.in. gofry i frytki) – dochód ze sprzedaży przeznaczamy w całości na WOŚP!

13 stycznia 2019 r.

godz. 16:00

B-CKiP Gminy Lubiewo

ul. W. Witosa 1, Lubiewo

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

Celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)