Zakończenie projektu PLAŻA – to już koniec wakacji!

Zapraszamy na wyjątkowe zakończenie projektu „PLAŻA – przyszłość, ludzie, animacja, życie, atmosfera”. To już w najbliższą sobotę 31 sierpnia. Zaczynamy o godz. 14:00! Atrakcje, które dla Was zaplanowaliśmy pozwolą z pompą pożegnać plażowy sezon oraz wakacje!

W tym dniu:

  • Mimezis Art – Artyści do zadań specjalnych przeniosą nas do magicznego świata cyrku! Będzie to niepowtarzalna szansa wzięcia udziału w warsztatach cyrkowych (nauka żonglowania, zabawa wirującymi talerzykami i nauka chodzenia na szczudłach). Zapraszamy również na pokaz cyrkowy w wykonaniu Mimezis Art – Artyści do zadań specjalnych oraz na interaktywną zabawę z klaunem! W tym dniu wszystkie atrakcje są bezpłatne!
  • Animatorki B-CKiP zaproszą starszych i młodszych do zabawy mega bańkami mydlanymi oraz do wspólnej zabawy kolorowymi proszkami holi. Nie zabraknie malowania buziek i kreacji z kolorowych balonów, a także wspólnych gier i zabaw.
  • Wyjątkową atrakcją będzie spektakl pt. Zmysły w wykonaniu A3 Teatr, który przyjedzie do Bysławia aż z Podlasia. „Zmysły” to spektakl zupełnie wyjątkowy ze względu na wszystko! Przygotujcie się na stepujące oczy i śpiewające uszy, a także niespodzianki wyciągane z ogromnego nosa! I nie myślcie sobie, że spokojnie obejrzycie sobie spektakl! A3 Teatr porwie nas do interakcji!

 

Dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)