Dołącz do akcji „Wzmocnij siebie”!

Zima, śnieg, zawierucha, a zaraz potem katar i gorączka? Znasz to doskonale? Masz dość jesienno-zimowego osłabienia? Chcesz mieć więcej energii? Mamy coś dla Ciebie!

Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo rusza z nową akcją! Zima w pełni, a my już teraz chcemy zachęcić Was do wiosennego przebudzenia i wzmocnienia Waszych organizmów. Zatem dołączcie do akcji „Wzmocnij siebie” – cyklu zajęć organizowanych przez naszą instytucję. Na drugim spotkaniu 12 lutego Agnieszka Dąbrowska z Torunia poprowadzi warsztat dla dorosłych pt. „Słodycze bez cukru”. W czasie warsztatu przygotujemy kulki daktylowe, deser chia oraz kokosowo – jaglane bounty.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale obowiązuje ograniczona liczba miejsc! Zapisy i informacje osobiście w siedzibie B-CKiP lub pod nr tel. 512 864 195.

Warsztaty dla dorosłych pt. „Słodycze bez cukru”

12 luty (wtorek), godz. 17:00

B-CKiP, ul. W. Witosa 1, Lubiewo

Prowadząca: Agnieszka Dąbrowska – animatorka kultury, współpracuje z Domem Muz w Toruniu, prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych

Akcja „Wzmocnij siebie” to cykl spotkań organizowanych co wtorek o godz. 17:00 w B-CKiP! Już teraz zaplanuj wolne popołudnie, by razem z nami zadbać o siebie! W ramach akcji odbędą się również spotkania z dietetykiem. Szczegóły już niebawem na kolejnych plakatach!

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)