Drugi rodzinny wyjazd – zapraszamy do Torunia!

Już w niedzielę 7 października Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zaprasza mieszkańców gminy na drugi rodzinny wyjazd. Tym razem pojedziemy do Torunia na spektakl pt. „Pan Lampa” wystawiany przez Teatr Baj Pomorski. W wyjeździe udział może wziąć zarówno jeden, jak i oboje rodziców oraz dzieci, które ukończyły 6 lat. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące wyjazdu.

Program wyjazdu:

  • 10:00 wyjazd (9:40 Bysławek, 9:50 Bysław, 10:00 Lubiewo)
  • 12:00 spektakl pt. „Pan Lampa” (ok. 1 godz.)
  • po spektaklu czas wolny
  • 15:00 zwiedzanie i warsztaty w Żywym Muzeum Piernika
  • 18:00 powrót (Lubiewo – Bysław – Bysławek)

Koszt: wyjazd bezpłatny

Kto może wziąć udział: mieszkańcy Gminy Lubiewo wraz z dziećmi w wieku szkolnym, które ukończyły 6 lat

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia telefoniczne (tel. 512 864 195) lub  osobiste  w B-CKiP, ul. W. Witosa 1, 89-526 Lubiewo.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Krok do kultury” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”.

Jest to drugi z pięciu planowanych wyjazdów dla mieszkańców Gminy Lubiewo. Celem jaki B-CKiP sobie postawiło jest umożliwienie obcowania z kulturą jak największej liczbie osób z terenu naszej gminy. W związku z tym osoby, które uczestniczyły w pierwszym wyjeździe do opery nie mogą wziąć udziału w kolejnych, tak by kolejne osoby miały szansę uczestniczyć w następnych wyjazdach.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącym z Funduszu Promocji Kultury.:

Patronat medialny:

 

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)