Dzień Dziecka z B-CKiP – tradycyjnie na plaży w Bysławiu

W niedzielę 2 czerwca Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zaprasza małych i dużych na „Dzień Dziecka z B-CKiP”, który organizujemy już po raz trzeci.

Wspólną zabawę zaczniemy o godz. 15:00. Zapraszamy na plażę nad Jeziorem Bysławskim. Przygotujcie się na moc atrakcji! Na dzieci będą czekały dmuchane konstrukcje, mega bańki mydlane, strefa animacji B-CKiP, stanowisko strażackie, symulator dachowania, a także konkursy z nagrodami. Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Dobry humor i ogrom energii – obowiązkowe!

Wspólną zabawę urozmaici program artystyczny, który przygotowaliśmy specjalnie
na ten wyjątkowy dzień: grupa teatralna B-CKiP przedstawi spektakl pt. „Magiczny kuferek”, wystąpią również wokalistki z grupy wokalnej B-CKiP, natomiast zespół tańca współczesnego „Swing” zaprezentuje najnowszy układ taneczny. Na zakończenie przygotowaliśmy atrakcję specjalną: pokaz iluzjonisty Arkadiusza Wiatrowskiego – AMONA. Będzie magicznie
i wyjątkowo.

Dzień Dziecka z B-CKiP to wydarzenie, które organizujemy co roku. W tym sezonie jest to szczególnie ważna impreza, ponieważ otwiera cykl festynów organizowanych w ramach projektu „PLAŻA – przysłość, ludzie, animacja, życie, atmosfera”, który dofinansowany został z Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W razie niepogody wspólną zabawę przeniesiemy do Świetlicy Wiejskiej w Bysławiu.

 

 

Dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

Więcej informacji na temat programu:

https://www.facebook.com/LokalnePartnerstwaPAFW/

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)