Dzień Kobiet z B-CKiP

Niedzielne popołudnie (10 marca) w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zarezerwowane było dla pań. Przygotowania do tego dnia rozpoczęliśmy już dużo szybciej.  5 lutego zaczął się wtorkowy cykl spotkań pt. „Wzmocnij siebie”. Pomimo zimna, śniegu i zawieruchy odwiedziło nas wiele z Was, by wspólnie zadbać o swoje zdrowie, pogodę ducha, a także dobry wygląd, by silnym krokiem rozpocząć wiosnę.

Dzień Kobiet z B-CKiP kończył cykl damskich spotkań. Odwiedziła nas Kamila Jurgielska, doświadczona wizażystka, która w swojej pracy kieruje się zasadą less is more. Pani Kamila pokazała nam jak krok po kroku wykonać profesjonalny makijaż i zapewniła, że każda z nas jest w stanie w ciągu 15 minut wykonać go samodzielnie w domu (oczywiście po nabraniu wprawy). Pokaz makijażu został zaprezentowany na pani Ani Kiljańskiej, która została zwyciężczynią fanpage’owego konkursu.

Po części edukacyjnej przyszedł czas na odrobinę humoru z foto budką. Każdy mógł zrobić sobie zabawne zdjęcie, które zostało na miejscu wydrukowane. Zgodnie z duchem cyklu „Wzmocnij siebie” przygotowałyśmy dla Was pyszne i zdrowe przekąski.

Dziękujemy paniom, które spędziły ten czas z B-CKiP. Pani wójt Joannie Jastak w szczególności dziękujemy za rozpoczęcie obchodów Dnia Kobiet i wyjątkowe życzenia.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)