Dzień Kobiet z Kabaretem Rewers

Jak świętować to tylko na wesoło! Dobry humor wypełnił salę widowiskową B-CKiP po same brzegi, a to za sprawą Kabaretu Rewers, który w niedzielę 8 kwietnia odwiedził naszą instytucję, by wspólnie świętować Dzień Kobiet.

Zainteresowanie kabaretem było ogromne! Bilety dla Pań w przedsprzedaży były bezpłatne. Z takiej okazji nie można było nie skorzystać! Salę widowiskową B-CKiP wypełniło blisko dwieście roześmianych twarzy, w większości (zdecydowanej) były to panie.

Kabaret Rewers znany głównie z telewizji (TVP2 i Polsat) zaprezentował najbardziej znane skecze, takie jak „Nowy sprzęt policji”, „Warsztat samochodowy”, „U lekarza”, ale także pojawiły się skecze odnoszące się do gminy Lubiewo. Nowe humorystyczne spojrzenie mieliśmy okazję oglądać, przez łzy śmiechu w skeczach o najmniejszych miejscowościach, dożynkach w Cierplewie, czy organiście z Lubiewa i OSP z Lubiewa i Bysławia.

Serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej publiczności za wspólne popołudnie, zwłaszcza Paniom oraz Pani Wójt za życzenia! To w nas kobietach drzemie ogromna moc! Bo jak nie my to kto jest w stanie organizacyjnie uporządkować życie domowe z pracą i pasjami?  Nasza instytucja jest doskonałym tego przykładem. Dominują tu kobiety (10 pań, 1 pan), a ponadto pani wójt gminy Lubiewo Joanna Jastak jest jedyną kobietą na tym stanowisku w naszym powiecie.

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)