Ferie zimowe 2020 z B-CKiP

Ferie 2020 to dwa tygodnie pełne atrakcji. Dzieci z całej gminy mogły korzystać z tematycznych zajęć w świetlicach wiejskich, uczestniczyć w wyjazdach do planetarium w Toruniu, a na zakończenie wspólnie bawić się na balu karnawałowym.

Jak wyhodować sałatę na Marsie? Jak steruje się łazikiem kosmicznym? Ile ważymy na Ziemi, a ile na Księżycu, czy Merkurym? Podczas wyjazdów do Planetarium Toruń znaleźliśmy odpowiedzi na te pytania, a także na wiele innych. Mogliśmy także wypróbować kosmiczną strefę relaksu, obejrzeć pod mikroskopem skały przywiezione z Marsa, a także sprawdzić na czym polega przyciąganie ziemskie. Główną atrakcją była podróż kosmiczna na Księżyc, Marsa, Saturna i Jowisza.

Gorące rytmy, o które zadbała DJ Martyna, wspólne zabawy, konkursy oraz tańce – wygibańce! Tak wyglądał BAL KARNAWAŁOWY w B-CKiP! Wspólną zabawą zakończyliśmy ferie zimowe! Mamy nadzieję, że porządnie naładowaliście swoje akumulatory! Ferie dobiegły końca, ale pamiętajcie o stałych zajęciach w świetlicach i B-CKiP! Do zobaczenia!

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)