Finał indiańskiego lata w teatrze – FOTORELACJA

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z finału indiańskiego lata w teatrze, który odbył się w piątek 29 lipca w B-CKiP w Lubiewie. Przez dwa tygodnie działaliśmy pod hasłem: „Wolni duchem, czyli indiańskie lato w Lubiewie” razem z Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie, 30 uczestniczek i uczestników projektu oraz prowadzącymi warsztaty: Joanna Wlizło, Piotr Wlizło, Edytą Soboczyńską i Krystyna Deregowscy.

Pokaz rozpoczął się powitalną, indiańską pieśnią, następnie zaprosiliśmy naszych gości do wspólnego tańca oraz przybrania indiańskich barw.

Tanecznym krokiem przeszliśmy przez mega łapacz snów na salę główną, by zaprezentować indiańską wioskę oraz historię plemienia, które pokonało trudności dzięki uzdrawiającym tańcom oraz modlitwom.

Na zakończenie zaśpiewaliśmy pieśń mocy plemienia DZIKICH BIZONÓW!

Nie mogło zabraknąć również galerii naszych rękodzielniczych prac, a dla naszych gości przygotowaliśmy indiańskie przysłowia, które zabrali do swoich domów.

Zdjęcia autorstwa Piotr Nykowski

Przygotowania do finału

FINAŁ

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)