Fotorelacja z Dnia Dziecka

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Bajkowego Dnia Dziecka, który świętowaliśmy na plaży w Bysławiu w niedzielę 5 czerwca.

W czasie wydarzenia uczestnicy mogli skorzystać z następujących atracji:

  • rodzinnych warsztatowni, w których powstawały bajkowe szklanki oraz świeczniki,
  • dmuchane konstrukcje, wata oraz popcorn,
  • kurtyna wodna,
  • mega bańki mydlane,
  • animacje i konkursy

Program artystyczny wypełnił spektakl lalkowy pt. „Calineczka” w wykonaniu Teatru Barnaby z Gdańska. Na plenerowej scenie wystąpili również wokaliści z grup wokalnych B-CKiP: Blanka Poświata, Zosia Kamecka, Fabian Straszewski-Scheffs oraz Oliwia Szulc.

Dziękujemy za to fantastyczne, wspólne popołudnie, a także zaangażowanie i aktywne uczestniczenie we wszystkich zaplanowanych atrakcjach!

Uśmiechnięte twarze dzieci są najlepszych motywatorem do dalszych działań!

W czasie dzisiejszego wydarzenia rozpoczęliśmy realizację dwóch projektów: „Ob(d)jazdowy TEATR” oraz „Kreatywne warsztatownie”. W czasie tego sezonu możecie spodziewać się jeszcze więcej teatralnych atrakcji oraz rodzinnych warsztatów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)