Fotorelacja z koncertu kolęd

W niedzielę 9 stycznia jeszcze na chwilę zatrzymaliśmy magię świąt Bożego Narodzenia, a to za sprawą wspólnego kolędowania.

Na naszej scenie wystąpiły dzisiaj:

  • Wiktoria Szwaracka i Lena Kulczyk z ogniska muzycznego B-CKiP
  • Amelia Schreiber, Aurelia Kierzkowska, Zosia Kamecka, Blanka Poświata i Fabian Straszewski z grupy wokalnej B-CKiP
  • trio: Dawid Okoński (wokal), Katarzyna Gościk (saksofon), Bartosz Hoppe (piano)

Dawid Okoński – wokalista, nauczyciel. Absolwent Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Lider zespołu Dawid Okoński. występował w Filharmonii Polskiej, w sali koncertowej NOSPR oraz studiu koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. Na co dzień współpracuje z lokalnymi artystami.

Katarzyna Gościk – saksofonistka, manager artystyczny, nauczycielka. Absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Występowała w wielu koncertach w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Czechach, na Litwie i Łotwie. Wystąpiła również na deskach Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy oraz NOSPR w Katowicach. Bierze udział w różnych projektach muzycznych, tj. Tribute to Wodecki.

Bartosz Hoppe – pianista, nauczyciel. Absolwent Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. występował m.in. z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Krzesimira Dębskiego. Angażuje się w wiele projektów muzycznych w środowisku bydgoskim, gdzie wykonuje szeroko pojętą muzykę rozrywkową. Interesuje się kompozycją i aranżacją. Współpracuje również z naszym domem kultury, w którym prowadzi lekcje gry na ukulele i keyboardzie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu za wspólne kolędowanie, a artystom (tym początkującym i doświadczonym) GRATULUJEMY pięknych wykonań kolęd i pastorałek.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)