III sezon Rodzinnych warsztatowni ROZPOCZĘTY!

Zamieszczamy fotorelację z pierwszego spotkania w Rodzinnej warsztatowni, które odbyło się 7 lipca 2023 r. To już III sezon wakacyjnych warsztatowni!

Na pierwsze wakacyjne spotkanie Magda i Halinka przygotowały temat pn. „Z życia ogrodnika”.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej pogadanki dotyczącej pracy w ogrodzie oraz zasad sadzenia i pielęgnowania roślin. Następnie przyszedł czas na ogrodnicze zagadki. Mali ogrodnicy z ogromnym zaangażowaniem udzielali odpowiedzi i okazało się, że warzywa i owoce to dobrze znany im temat!

W drugiej części zajęć nasi uczestnicy oraz uczestniczki ozdabiali doniczki oraz kamyki. Gdy wszystko było gotowe przyszedł czas na zasadzenie wybranej roślinki oraz odnalezienie jej nazwy.

Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy. Ogrodniczy tor przeszkód był sporym wyzwaniem. Podobnie jak w ogrodzie trzeba było się solidnie napracować, by wykonać wszystkie zadania.

Dziękujemy za tak liczną frekwencję i wspólne działania! Koniecznie śledźcie nasz fanpage! Już w poniedziałek ogłosimy temat spotkania w kolejny piątek (14 lipca)!

————————————————-

Działania w ramach Rodzinnych warsztatowni finansowane są ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubiewie.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)