Jedziemy do Gdyni na musical! Zapraszamy młodzież i seniorów.

W sobotę 13 października Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zaprasza mieszkańców gminy na wyjazd do Gdyni. Tym razem pojedziemy na musical pt. „Ghost” do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. W wyjeździe udział może wziąć młodzież, która ukończyła 12 lat oraz seniorzy. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące wyjazdu.

Program wyjazdu:

  • 11:30 wyjazd (11:10 Bysławek, 11:20 Bysław, 11:30 Lubiewo)
  • 14:30 zwiedzanie Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku „Dar Pomorza”
  • po zwiedzaniu muzeum czas wolny (młodzież poniżej 18. roku życia będzie pozostawała przez cały ten czas pod opieką organizatorów wyjazdu)
  • 19:00 musical pt. „Ghost” (ok. 3 godzin, w czasie musicalu będą miały miejsce 2 antrakty)
  • 1:00 powrót (Lubiewo – Bysław – Bysławek). Rodzice młodzieży poniżej 18 roku życia są zobowiązani do odbioru dziecka z miejsca przyjazdu.

Koszt: wyjazd bezpłatny

Kto może wziąć udział: młodzież od 12 . roku życia oraz seniorzy z terenu Gminy Lubiewo 

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia telefoniczne (tel. 512 864 195) lub  osobiste  w B-CKiP, ul. W. Witosa 1, 89-526 Lubiewo.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Krok do kultury” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”.

Jest to trzeci z pięciu planowanych wyjazdów dla mieszkańców Gminy Lubiewo. Celem jaki B-CKiP sobie postawiło jest umożliwienie obcowania z kulturą jak największej liczbie osób z terenu naszej gminy. W związku z tym osoby, które uczestniczyły w pierwszym i drugim wyjeździe nie mogą wziąć udziału w kolejnych, tak by kolejne osoby miały szansę uczestniczyć w następnych wyjazdach.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącym z Funduszu Promocji Kultury.:

Patronat medialny:

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)