Joanna Jagiełło w naszych bibliotekach

Joanna Jagiełło autorka książek dla młodzieży gościła dzisiaj w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubiewie oraz w Filii Biblioteki w Bysławiu.

Dlaczego warto czytać książki? Skąd autorka bierze inspiracje do swoich publikacji? Dlaczego pisze właśnie dla młodzieży? Kiedy zaczęła marzyć o byciu pisarką i dlaczego młodzi ludzie nie mają odwagi, by mówić o swoich marzeniach?
Dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie autorskie w ramach projektu „Rym, cym, cym”, realizowanemu dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Dziękujemy klasom siódmym ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Lubiewie oraz ze Szkoły Podstawowej im. Janusz Korczaka w Bysławiu
za spotkanie i zaangażowanie, a także zachęcamy Was do czytania, bo jak określiła to Joanna Jagiełło sukces odnoszą Ci, którzy czytają książki. Dzięki czytaniu zyskujemy „łebską głowę” do działania!

Projekt „Rym, cym,cym” realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)