Spora dawka humoru w wykonaniu kabaretu Czwarta Fala

W piątkowe popołudnie w B-CKiP śmialiśmy się do łez, a to za sprawą skeczów Kabaretu Czwarta Fala. Najsłynniejszy kabaret na kanale You Tube zagościł w Lubiewie. Blisko 90 osób wypełniło po brzegi naszą salę widowiskową.

Kabaret Czwarta Fala to formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby- Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro.

Dla lubiewskiej publiczności wcielili się ponownie w role dwóch dresiarzy – Kloca i Wentyla i zaprezentowali godzinny program kabaretowy. Poruszone zostały tematy znane nam z codziennego życia, takie jak: relacje damsko – męskie oraz problem dorastających dzieci, próby podjęcia pracy przez urząd pracy, czy likwidacja gimnazjów. Na zakończenie występujący zadbali o część rozrywkową – występ Zenona Martyniuka. Nie zabrakło skeczów z odniesieniami do Lubiewa i Bysławia, przygotowanych specjalnie na ten wieczór.

Na zakończenie gorące brawa od publiczności i bis kabaretu – wyjątkowy pokaz mody. Na pożegnanie widzowie ustawili się w kolejkę, by otrzymać autografy i zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy, że byliście z nami! Zapraszamy na kolejne wydarzenia B-CKiP!

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)