Koncert Joanny Aleksandrowicz

W sobotę 13 marca w B-CKiP Gminy Lubiewo odbył się koncert Joanny Aleksandrowicz pt. „Od nocy do nocy”. Aktorka i wokalistka po raz drugi zaśpiewała dla lubiewskiej publiczności (pierwszy koncert miał miejsce w 2019 roku). Tym razem wystąpiła razem ze swoim zespołem: Marcinem Jagiełło (fortepian), Tomaszem Cyranowiczem (bas), Patrykiem Sowałą (perkusja).

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka młodego pokolenia, występowała na scenach wielu teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu „Xięgi Schulza” w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje
z topowymi reżyserami filmowymi m.in. z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od nocy
do nocy”, który zagrała na ponad 150 scenach muzycznych w Polsce i za granicą. Mieliśmy okazję usłyszeć utwory
z najbardziej znanych polskich filmów, tj. „Noce i dnie”, „Vabank”.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów. Po koncercie publiczność miała okazję kupić płytę wraz z autografem wokalistki.

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie miała gościła na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk, natomiast w sobotę 13 marca z ogromną energią i profesjonalizmem zaśpiewała dla naszej publiczności.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)