Koncert Kolęd 2024 – fotorelacja

W niedzielę 7 stycznia 2024 nasza sala widowiskowa wypełniła się po same brzegi, by wspólnie kolędować. Dzisiejszego popołudnia wystąpiły wokalistki z grupy wokalnej B-CKiP, uczennice i uczniowie naszego ogniska muzycznego, a także gościnnie wystąpił Chór Con Amore z Suchej!

Koncert kolęd rozpoczęły nasze wokalistki, które pod okiem instruktorki, Izabela Kamecka przygotowały bogaty repertuar świątecznych utworów. Na naszej scenie zaśpiewały: Olimpia Okonek, Blanka Poświata, Zosia Kamecka, Marta Rydzkowska oraz Oliwia Szulc. Każda z wokalistek zaprezentowała wybrany utwór w wersji solowej, ale także wykonały utwory w duecie, trio oraz zespołowo.

Drugą cześć dzisiejszego koncertu wypełniły instrumentalne wykonania kolęd. Uczennice i uczniowie ogniska muzycznego przygotowali się do występu pod czujnym okiem instruktora Bartosz Hoppe. Na naszej scenie wystąpili: Antosia Zbilska, Kasia Grubicka, Mikołaj Kotlęga, Iza Kotlęga, Maciej Szczęsny, którzy zagrali na ukulele, a także Laura Karnecka, Natan Wamka oraz Zuzia Kotlenga, którzy zagrali kolędy na kayboardzie. Na zakończenie instrumentalnej części zagrał i zaśpiewał instruktor – Bartosz Hoppe.

Trzecią, a zarazem ostatnią częścią dzisiejszego koncertu był występ Chóru Cona Amore z Suchej, który zaprezentował aż pięć utworów. Chór rozpoczął swoją działalność w maju 2023 roku i działa pod dyrekcją Maria Duks Do chóru dołączają kolejne osoby in na naszej scenie wystąpił dzisiejszego popołudnia w blisko dwudziestoosobowym składzie! Gratulujemy pięknego występu i gorąco trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia i sukcesy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za współtworzenie dzisiejszego wydarzenia! Gratulujemy młodym artystom, którzy wystąpili dzisiaj na naszej scenie! Dziękujemy również za podziękowania, które złożyła Joanna Jastak – Wójt Gminy Lubiewo oraz sołtys sołectwa Lubiewo Antoni Lewandowski.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w 2024 roku!

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)