Koncert Zespołu „Polskie Kwity” – fotorelacja z wydarzenia

Zamieszczamy fotorelację z koncertu zespołu „Polskie Kwiaty”, który odbył się w niedzielę 17 marca w Bibliotece – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo.

Koncert odbył się w ramach realizacji trasy koncertowej: „10 koncertów dla Pomorza i Kujaw”. Polskie Kwiaty rozpoczęły swoją trasę koncertową, a także świętowanie 10-lecia zespołu właśnie w Lubiewie.

Organizację wydarzenia wsparła Joanna Jastak – Wójt Gminy Lubiewo Serdecznie dziękujemy!

Na naszej scenie wyjątkowy program słowno-muzyczny zaprezentowało 18 artystów: 12 wokalistów oraz muzycy, którzy przygrywali na akordeonie, klarnecie, pianinie, skrzypcach, gitarze basowej i bębnie.

To było wyjątkowe, folkowe i bardzo kolorowe popołudnie. Ludowe utwory wykonane zostały z najwyższą starannością, a nasza publiczność nagrodziła występujących gorącymi brawami! Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!

_________________________

Trasa koncertowa po Województwie Kujawsko- Pomorskim dofinasowana została ze środków samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a nasza propozycja spotkała się pozytywną odpowiedzią pana Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)