Konkurs recytatorski – ZMIANA FORMUŁY!

W związku z panująca pandemia oraz oznaczeniem powiatu tucholskiego strefą czerwona na mapie zachorowań na koronawirusa zmieniamy formulę Konkursu Recytatorskiego „Rym, cym, cym” na wersję online!

Najważniejsze zasady:

  • Uczestnicy Konkursu Recytatorskiego „Rym, cym, cym”, którzy zostali zgłoszeni  przez szkołę mogą zaprezentować wskazany w zgłoszeniu wiersz w formie nagrania (audio+video).
  • Nagrania należy dostarczyć do Biblioteki – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo (ul. W. Witosa 1, 89-526 Lubiewo) do 30 października 2020 do godz. 16:00.
  • Nagrania można zapisać na nośnikach danych takich jak: płyta CD/DVD, pendrive, karta SIM, dysk zewnętrzny lub przesłać mailem na adres kontakt.bckip@lubiewo.pl lub bckip@lubiewo.pl 
  • UWAGA!!! Prosimy rodziców, opiekunów prawnych o wypełnienie klauzuli RODO i dostarczenie jej lub przesłanie mailem do siedziby B-CKiP do 30.10.2020 (razem z nagraniem). Klauzula do pobrania tutaj: klauzula-wizerunek-skonwertowany
  • Komisja konkursowa oceni recytację uczestników we wtorek 3 listopada 2020. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage’u i stronie bckip.lubiewo.pl, a także przesłane mailem do szkół w godzinach popołudniowych.

Bardzo prosimy o dobrą jakość nagrań!

Aneks do regulaminu do pobrania tutaj: aneks

Regulamin konkursu do pobrania tutaj: REGULAMIN- konkurs recytatorski

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)