Kosmiczny Dzień Dziecka na plaży w Bysławiu

Serdecznie zapraszamy na rodzinne wydarzenie Kosmiczny Dzień Dziecka na Plaży w Bysławiu

KIEDY?

2 czerwca 2023 r. (piątek)

od godz. 16:00

GDZIE?

Plaża nad Jeziorem Bysławskim

W tym roku do wspólnej zabawy zapraszamy w piątek 2 czerwca. Z okazji Dnia Dziecka co roku organizujemy dla Was rodzinne wydarzenie, w czasie którego możecie wspólnie spędzić czas. W tym roku tematem przewodnim będzie KOSMOS! Zatem przygotujcie się na kosmicznie dobrą zabawę w czasie animacji, konkursów, warsztatów, czy tez spektaklu.

W programie:

Spektakl pt. „Ekogalaktyka” w wykonaniu Pomarańczowy Cylinder – Teatr dla dzieci

Występy wokalistek z Grupy wokalnej B-CKiP.

Kosmiczna warsztatownia.

Konkursy dla dzieci oraz mega bańki mydlane.

A także:

Kosmiczna ścianka zdjęciowa, dmuchane konstrukcje, wata, popcorn, strażackie atrakcje Ochotnicza Straż Pożarna w Bysławiu, lokalne stoiska, m.in. Borowiacka kraina – KGW w Bysławiu.

WSTĘP WOLNY!

Spektakl teatralny
„Ekogalaktyka”
Szalona eko-opowieść, pełna wyjątkowych postaci, kosmonautów, ufoludków, robotów i maszyn. To też historia o pokonywaniu strachu przed nieznanym.

Czas trwania: 45 minut;
Wiek widzów: 3-11 lat;
Tematyka: ekologia (oszczędzanie energii, szacunek do wody i jedzenia, wykorzystywanie energii odnawialnej), ciekawość wynikająca z poznawania świata.

Spektakl dla dzieci jest historią o kosmosie z perspektywy załogi statku kosmicznego. Widzowie są pasażerami naszej wesołej rakiety. Razem z dwójką Kosmonautów zwiedzają 3 planety oraz poznają codzienne życie międzygwiezdnej załogi. Przy okazji tej podróży twórcy spektaklu rozmawiają o konieczności oszczędzania wody oraz o źródłach energii odnawialnej.

Widzowie są w wyjątkowy sposób zaproszeni do uczestniczenia w podróży. Wykonują ciekawa zadania, często pomagając naszym bohaterom. Podczas awarii statku kosmicznego ich pomoc okaże się niezbędna, szczególnie przy manewrowaniu podczas lądowania.

Ekogalaktyka to możliwość poznania wspaniałych postaci. Kapitan Fryzura oraz majtek pokładowy Gustaw mają nietuzinkowe charaktery, a relacja między nimi prowadzi do komicznych sytuacji. Na swojej drodze poznają kosmitów nie z tej Ziemi, tanecznego robota oraz przesympatyczny wiatrak. Scenografią do spektaklu jest rakieta kosmiczna ukazana w przekroju, stworzona w iście komiksowym stylu. Zapinajcie pasy i wsiadajcie do naszej rakiety!

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)