Kreatywne warsztatownie dla polskich i ukraińskich rodzin – fotorelacja

17 listopada wystartowały KREATYWNE WARASZTATOWNIE w wydaniu jesienno-zimowym. Do wspólnych działań zaprosiliśmy zarówno polskie, jak i ukraińskie rodziny.

Był to nasz debiut w organizacji działań dla osób z Ukrainy, które zamieszkały w gminie Lubiewo. Bardzo się cieszymy, że na nasze zaproszenie odpowiedzieliście tak licznym przybyciem i zaangażowaniem we wspólne działanie!

Warsztatownia 1 – 17.11.2022 r.

Pierwsze warsztaty poprowadziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bysławiu. Dziękujemy za nowe kulinarne umiejętności, pyszne przepisy, a przede wszystkim za to, że zawsze wspieracie nasze działania!

Daria z Filii Biblioteki w Bysławiu oraz Magda z Świetlicy Wiejska w Bysławiu zadbały o organizacyjną stronę dzisiejszej warsztatowni.

Warsztatownia 2 – 24.11.2022 r.

Drugie spotkanie w KREATYWNEJ WARSZTATOWNI poprowadziły panie z Ukrainy, zdradzając nam swoje przepisy na pierogi z mięsem w trzech kolorach!

Daria z Filia Biblioteki Bysław oraz Magda z Świetlica Wiejska w Bysławiu zadbały o plastyczną część spotkania, w czasie której powstały miniaturowe choinki.

Warsztatownia 5 – 15.12.2022 r.

Piąte spotkanie w KREATRYWNEJ WARSZTATOWNI poprowadziły Daria i Magda z Filia Biblioteki BysławŚwietlica Wiejska w Bysławiu. Tematem przewodnim spotkania był decoupage. Powstały piękne lampiony z kieliszków, które w ciemne, zimowe wieczory rozświetlą nastrojowo wnętrza. Szczególne brawa bijemy najmłodszym uczestniczkom i uczestnikom, którzy z ogromną starannością wykonywali swoje prace.

Warsztatownia 6 – 22.12.2022 r.

W czwartek 22 grudnia odbyły się ostatnie rodzinne warsztaty w Świetlica Wiejska w Bysławiu

Tym razem powstały na butelkach zimowe wzory oraz pejzaże. Nie zabrakło również rozmów o zbliżających się świętach.

Działanie dofinansowano ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)