Latoteatralne filmy

W czasie realizacji projektu „Etnoczelendż” wszystkim działaniom przyglądał się Piotr Nykowski, fotograf teatralny obecnie związany z Teatrem Współczesnym w Szczecinie, w 2018 w Warszawie laureat III Konkursu Fotografii Teatralnej oraz zdobywca Głównej Nagrody w kategorii zestaw dokumentacyjny za zdjęcia ze spektaklu „Bzik. Ostatnia minuta”. Piotr Nykowski współpracował z wieloma teatrami, festiwalami teatralnymi w całej Polsce i Europie, dokumentując premiery, warsztaty, wydarzenia, projekty i wymiany kulturalne.

Piotr Nykowski jest autorem dokumentacji zdjęciowej i filmowej, która powstała w czasie realizacji projektu „Etnoczelendż”.

Zapraszamy do obejrzenia latoteatralnych działań w formie trzech krótkich filmów.

Pierwszy tydzień półkolonii

Zobaczcie, co robiliśmy w pierwszym tygodniu naszego Lato w teatrze! Działania przybierają na sile, a nasze pomysły zaczynają się wizualizować. Wszystkim będziemy się z Wami dzielić w czasie tegorocznego FINAŁU!!!

Przygotowania do finału

Zobaczcie jak wyglądały ostatnie działania i przygotowania do finałowego pokazu.

Hymn „Etnoczelendż” LWT 2021 w Lubiewie

Gdy emocje już opadną, ale melodia i radość w sercu pozostaną!

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie finansowanym przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Fanpage Instytutu Teatralnego: https://www.facebook.com/instytutteatralny

Fanpage Lata w teatrze: https://www.facebook.com/programLatowteatrze

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)