Mamy 40 tys. zł na Lato w teatrze

Tak, tak! Mamy to! Kolejny złożony przez nas projekt otrzymał dofinansowanie! Tym razem złożyliśmy wniosek pt. „Bez Gęby” w ramach programu Lato w teatrze, który jest organizowany przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego. Program realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Otrzymaliśmy 40 tys. zł dofinansowania. Dzięki temu zorganizujemy dwutygodniowe półkolonie dla dzieci i młodzieży.

Teatralne półkolonie odbędą się od 8 lipca do 21 lipca. Zaplanujcie już teraz wakacje tak, by nie zabrakło Was w czasie tego teatralnego zamieszania. Do Lubiewa przyjadą artyści z całej Polski, by poprowadzić warsztaty teatralne, muzyczne, dziennikarskie oraz ze street artu. Efekty dwutygodniowych działać będziecie mogli zobaczyć w finałowym pokazie (19 lipca w Lubiewie i 20 lipca w Bysławiu).

Program LATO W TEATRZE udowadnia, że teatr może być medium ważnym dla młodych ludzi. Instruktorzy przekazują swój warsztat dzieciom i młodzieży, ale też oddają im głos. W trakcie dwutygodniowych warsztatów są ich przewodnikami i opiekunami, którzy ułatwiają młodym znalezienie formy dla scenicznej wypowiedzi na bliskie im tematy.

Lato w teatrze to niezwykła przygoda, świetna zabawa, ale jednocześnie nauka i rozwój talentów.

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)