„Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?” – bezpłatna transmisja spektaklu

Teatr Baj Pomorski wirtualnie zagości w B-CKiP!!!

21 listopada (sobota)

godz. 16:00

BEZPŁATNA transmisja spektaklu pt. „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?” w ramach programu Teatr Polska
na naszym fanpage’u (BCKiP Gminy Lubiewo).
W związku z obecnymi obostrzeniami i zamknięciem instytucji kultury dla publiczności zagranie na żywo spektaklu jest niemożliwe. Teatr Baj miał zagościć w Lubiewie 20 listopada. Tradycyjny pokaz został zastąpiony formułą online.
Opis spektaklu:
„Przypadek sprawił, że doszło do spotkania dwojga bohaterów wywodzących się z zupełnie innych światów: mała, ale rezolutna Dziewczynka oraz groźny, ale w zasadzie sympatyczny Niedźwiedź.
Początkowo ich relacja nie należy do najłatwiejszych. Niedźwiedź postanawia bowiem uwięzić Maszę w swoim domu, a możliwość jej wypuszczenia wiąże się ze spełnieniem przez bohaterkę pewnego warunku. Czy dziewczynce uda się go spełnić? A może okaże się, że początkowo srogi Niedźwiedź tak naprawdę potrzebuje przyjaciela? Tylko czy nawiązanie przyjaźni między tak różnymi istotami jest w ogóle możliwe?”
Celem TEATR POLSKA jest ułatwianie dostępu do najlepszych spektakli teatralnych polskich teatrów mieszkańcom miejscowości, w których nie działa teatr instytucjonalny. Popularyzuje on sztukę teatralną oraz działa na rzecz niwelowania barier ekonomicznych w dostępie do teatru, szczególnie w miejscowościach oddalonych od dużych ośrodków teatralnych.
Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)