Relacja z Dnia Kobiet

9 marca odbył się w B-CKiP Dzień Kobiet. Spotkanie rozpoczęliśmy rozstrzygnięciem konkursu ogłoszonego na fanpage naszej instytucji. Za udostępnienie plakatu dotyczącego Dnia Kobiet, polubienie go oraz wpisanie komentarza czekały nagrody. Wylosowaliśmy trzy Panie, które wygrały manicure hybrydowy. Następnie wójt Gminy Lubiewo Pan Michał Skałecki złożył życzenia wszystkim kobietom. A potem rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu Kabaretu EWG z Doruchowa pt. „Kobieta wieczna zagadka”.

Kabaret EWG czyli: Eksportowy Wytwór Gminny, to czołowy kabaret wiejski, który jest laureatem wszystkich przeglądów w tej kategorii w Kłobucku, Mińsku Mazowieckim, Karniewie i Kurzętniku.  W swojej ponad 10 – letniej karierze z lokalnego kabaretu stał się bywalcem ogólnopolskiej sceny kabaretowej, dając ponad 500 koncertów w całym kraju.

Kabaret przedstawił wiele wątków dotyczących relacji damsko-męskich. Nie zabrakło w skeczach nazw miejscowości z naszej gminy czy też odwołań do polityki, w tym do Pana Wójta.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)