Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

Poniedziałek, 4 października w bibliotece w Lubiewie i Bysławiu rozpoczęliśmy z ogromną ENERGIĄ, a to za sprawą spotkania z podróżnikiem i autorem książek dla dzieci i młodzieży – Marcinem Koziołem!

Autor serii książek o Maksymilianie Wombacie opowiedział nam dzisiaj o tym jak robi książki i to dosłownie! Wydanie książki w jego wypadku to nie tylko napisanie fabuły, ale przede wszystkim poznanie miejsc, w których toczą się losy bohaterów, wykonanie zdjęć i filmów, a wreszcie spisanie fabuły.

Marcin Kozioł jest nie tylko pisarzem i podróżnikiem, ale także miłośnikiem komputerów! Kolekcjonuje stare komputery, ma ich blisko 40! I wszystkie działają!!! W wieku 15 lat wydał pierwszą książkę o komputerach, która adresowana była do dorosłych!

Jak przystało na miłośnika nowinek technicznych, najnowsze książki pana Marcina są interaktywne, dzięki czemu możemy możemy przenieść się w miejsce akcji bohaterów książek!

Dziękujemy klasom czwartym z SP w Bysławiu, a także czwartym i trzecim z SP w Lubiewie za odwiedzenie Filia Biblioteki Byslaw oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Lubiewie oraz ogromne zaangażowanie w czasie spotkania z autorem.

Spotkanie zorganizowano w ramach realizacji projektu „Poznawanie przez podróżowanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)