Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerm

W czwartek 21 października odbyło się trzecie, a zarazem ostatnie spotkanie o podróżach. Gościem B-CKiP był pan Marcin Meller.

Publiczność przywitała pana Marcina gromkimi brawami. Spotkanie odbyło się w innej formule niż poprzednie, a mianowicie prowadzonego wywiadu. O tym jak to jest przeprowadzić wywiad ze znanym dziennikarzem przekonała się dyrektorka B-CKiP, Monika Januszewska.

O co zapytała naszego gościa? Oczywiście o podróże, dlaczego właśnie Gruzja skradła serce Marcina Mellera, ale także jak to jest napisać książkę razem z żoną. Pan Marcin zdradził nam, że to okropne doświadczenie i w sumie książkę musieli napisać osobno, tzn. każdy swoją część (tak dla małżeńskiego dobra)!

Biografia pana Marcina jest bardzo bogata, a to za sprawą potrzeby adrenaliny w codziennym życiu. Przez dziesięć lat był korespondentem wojennym. W czasie wyjazdów nie raz miał do czynienia z ekstremalnymi sytuacjami, a jego życie wisiało na włosku. W pewnym momencie stwierdził, że limit szczęścia już się wyczerpał i „przeszedł” do szołbiznesu. W tej branży (jak nam zdradził) emocje i poziom adrenaliny są równie wysokie, co na obszarach objętych wojną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomimo huraganowej pogody do nas dotarli! Spotkanie zakończyło się pytaniami widzów, autografami i wspólnymi zdjęciami.Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „Poznawanie przez podróżowanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze Środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)