Spotkanie autorskie z pisarką z Tucholi

W piątek 3 grudnia w B-CKiP odbyło się spotkanie autorskie z Ania Barczyk-Mews. Pani Ania mieszka w Tucholi i pisze książki o miłości! Na swoim koncie ma już dwie publikacje! „m+p=love” oraz „Alter ego”, które można kupić w największych polskich księgarniach!

Było to pierwsze spotkanie autorskie pisarki! W czasie spotkania autorka zdradziła wiele szczegółów ze swojego twórczego hobby. Na co dzień pracuje jako urzędniczka, ale popołudniami i wieczorami pisze książki. Sama o sobie mówi, że jest wielką optymistką i zawsze bierze pod uwagę tylko pozytywne rozwiązania.

Z tak dobrą energią książki pani Ani wydają się jedna za drugą! Romanse to nie wszystko, niebawem ukaże się również książeczka dla dzieci pt. „Błękitne Róże”. Czy będą kolejne? To zależy od recenzji najmłodszych czytelników, bo jak mówi pani Ania: „Dzieci są zawsze szczere”.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu „Czytaj zmysłami” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)