Street art na plaży w Bysławiu – warsztaty dla młodzieży

Chcesz spróbować czegoś nowego? Weź udział w warsztatach ze street artu. Zajęcia poprowadzą znani streetartowi artyści Andrzej Poprostu iMike Ortalion

Spotkanie organizacyjne: 12 lipca (piątek), godz. 17:00 na plaży w Bysławiu.

Pierwsze warsztaty: 15 lipca (poniedziałek), od 16:00 do 19:00

Uczestnicy warsztatów wspólnie z artystami stworzą mural, który ozdobi plażę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie w B-CKiP, pod nr. tel. 512 864 195. Chęć udziału w warsztatach możesz również zgłosić na spotkaniu organizacyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej Poprostu

Jest artystą wielowymiarowym, wirtuozem łączenia artyzmu i działalności społecznej. Główne obszary jego działalności tostreetart, komiks i ilustracja. Jest autorem licnzych wielkoformatowych murali na terenie Polski i za granicą. Znany w Toruniu animator kultury, prowadzi zajęcia z różnymi grupami wiekowymi. Artysta wykorzystuje w swojej działalności wielorakie narzędzia artystyczne, np. dźwięki, mapping.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mike Ortalion

Pochodzi z Chełmna, absolwent UMK w pobliskim Toruniu. Jest artystą, grafikiem, street-artowcem (od wielu lat jest związany ze środowiskiem street-artu w Polsce). Jego rozpoznawalne prace można spotkać w wielu miejscach w Polsce i Europie, zwłaszcza w Andaluzji, którą eksploruje kulturowo od lat. Artystycznie uzależniony od tworzenia, sztukę traktuje jako formę terapii. W swoich działaniach odwołuje się tradycji miasta, z którego pochodzi, jest pasjonatem lokalnej gwary i twórczości regionu. Jego dzieła mają niepowtarzalny klimat, często odwołują się do motywów roślinnych i zwierzęcych, czasem fantastycznych, baśniowych hybryd świata flory i fauny.

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)