Teatralna Jesień z Biblioteką – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo

Teatralna Jesień to propozycja Biblioteki – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo dla mieszkańców Gminy Lubiewo na jesienne popołudnia.

Przygotowaliśmy ofertę sześciu spektakli, z czego dwa dzieci i młodzież będą mogły obejrzeć w czasie bezpłatnych wyjazdów do Teatru Polskiego w Bydgoszczy oraz do teatru Baj Pomorski w Toruniu. Cztery spektakle zostaną zaprezentowane na salach widowiskowych w Lubiewie i Bysławiu przez Teatr Duet z Krakowa oraz Teatr Maska, również z Krakowa. Wstęp na wszystkie przedstawienia jest bezpłatny!

Harmonogram przedstawień teatralnych przedstawia się następująco:

8 października 2017 (niedziela) – „Pchła szachrajka” TP Bydgoszcz

Wyjazd do Teatru Polskiego w Bydgoszczy dla dzieci, które ukończyły 6 lat w niedzielę 8 października sprzed B-CKiP, ul. W. Witosa 1 o godz. 9.15.

13 października 2017 (piątek), godz. 17:00, Świetlica Wiejska w Bysławiu  – „Wojtek Strażak”

Spektakl w wykonaniu Teatru Duet z Krakowa zostanie wzbogacony o dodatkowe atrakcje! Tego dnia świętujemy Dzień Ratownictwa Medycznego, w związku z czym po przedstawieniu druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bysławiu zaprezentują zasady udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły również obejrzeć wozy strażackie.

15 października 2017 (niedziela) – „Robinson Crusoe” Baj Pomorski w Toruniu

Wyjazd do teatru Baj Pomorski w Toruniu dla dzieci, które ukończyły 6 lat w niedzielę 15 października sprzed Świetlicy Wiejskiej w Bysławiu, ul. Strażacka 1 o godz. 9:30. Po przedstawieniu planowany jest spacer po toruńskiej starówce. Zapisy prowadzimy do środy 11 października w Filii Biblioteki w Bysławiu oraz świetlicach wiejskich w Minikowie, Bysławki, Płazowie oraz Wełpinie.

10 listopada 2017 (piątek), godz. 17:00, BCKiP Gminy Lubiewo – „Przygody Misia podróżnika”

Przedstawienie zaprezentuje Teatr Duet z Krakowa na sali widowiskowej w centrum kultury.

17 listopada 2017 (piątek), godz. 17:00, Świetlica Wiejska w Bysławiu – „Na tropie afery, gdzie podziały się litery”

Spektakl w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa.

3 grudnia 2017 (niedziela), godz. 15:00, B-CKiP Gminy Lubiewo – spektakl o tematyce mikołajkowej

Na zakończenie jesiennej oferty teatralnej Teatr Maska z Krakowa zaprezentuje przedstawienie o tematyce mikołajkowej, które zostanie wzbogacone o inne mikołajkowe atrakcje dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w naszej ofercie kulturalnej! Mamy nadzieję, że jesienna melancholia nie będzie nikomu straszna z tyloma atrakcjami!

(I.K.)

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)