To już 15. festiwal w Bysławku! Przygotuj z nami festiwalową wystawę zdjęć!

Piętnasty, jubileuszowy Festiwal Orkiestr Dętych w Bysławku już za cztery tygodnie! Do końca maja trwają zgłoszenia orkiestr. Do tej pory swoje zgłoszenia nadesłały orkiestry z Chełmna, Żnina, Koronowa, ze Śliwic i Bysławia.

Czerwcowy festiwal w Bysławku to kulturalna tradycja w Gminie Lubiewo, ale również ogromny wycinek historii naszej gminy. W związku z jubileuszem festiwalu Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo pragnie zorganizować festiwalową wystawę zdjęć.

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy, uczestników oraz organizatorów festiwali od 2004 do wspólnego przygotowania wystawy. Jeśli macie w swoich zbiorach zdjęcia z minionych lat Ogólnopolskiego Borowiackiego Festiwalu Orkiestr Dętych w Bysławku udostępnij je na czas organizowanej wystawy.

Zdjęcia można przynosić do świetlicy w Bysławku oraz bibliotek w Lubiewie i Bysławiu. Prosimy o podpisanie swoich zdjęć oraz podanie numeru kontaktowego. Więcej informacji w siedzibie naszej instytucji (B-CKiP Gminy Lubiewo, ul. W. Witosa 1, 89-526 Lubiewo) lub pod numerem telefonu 512 864 195. Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)