To już ostatni bezpłatny wyjazd!

W niedzielę 18 listopada Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zaprasza mieszkańców gminy na wyjazd do Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. Tym razem pojedziemy na spektakl pt. „Odlot. Last minute”, który nawiązuje do naszego regionu, ukazuje jego uroki. W wyjeździe udział może wziąć młodzież od 13. roku życia oraz seniorze (tzn. osoby uprawnione do zniżek na podstawie legitymacji). Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące wyjazdu.

Program wyjazdu:

  • 12:00 wyjazd (11:40 Bysławek, 11:50 Bysław, 12:00 Lubiewo)
  • 14:00 – 16:00 zwiedzanie Ratusza Staromiejskiego z wejściem na wieżę widokową
  • 16:00 – 18:30  czas wolny
  • 19:00 – 20:30 spektakl pt. „Odlot. Last minute”
  • 22:30 powrót (Lubiewo – Bysław – Bysławek).

Koszt: wyjazd bezpłatny

Kto może wziąć udział: młodzież od 13. roku życia oraz seniorzy (tzn. osoby uprawnione do zniżek na podstawie legitymacji)

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia telefoniczne (tel. 512 864 195) lub  osobiste  w B-CKiP, ul. W. Witosa 1, 89-526 Lubiewo.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Krok do kultury” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”.

Jest to ostatni, piąty wyjazd dla mieszkańców Gminy Lubiewo. Celem jaki B-CKiP sobie postawiło jest umożliwienie obcowania z kulturą jak największej liczbie osób z terenu naszej gminy. W związku z tym osoby, które uczestniczyły we wcześniejszych wyjazdach, nie mogą wziąć udziału w oferowanym przez nas wyjeździe.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącym z Funduszu Promocji Kultury.:

Patronat medialny:

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)