Warsztaty manualne – mapa świata

Póki co podróżujemy palcem po mapie! Ale za to jakiej! W ramach realizacji projektu „Poznawanie przez podróżowanie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Alicja Wiślińska – Kornacka z Torunia poprowadziła warsztaty manualne, na których stworzyliśmy ogromną mapę!

Warsztaty trwały aż trzy dni i zorganizowane zostały w czasie Tygodnia Bibliotek. Pierwszego dnia z artystką pracowały bibliotekarki z biblioteki w Lubiewie i Bysławiu oraz animatorki B-CKiP. W czasie spotkania poznałyśmy metody wykonywania wielkogabarytowych map i plansz, które stanowią świetny materiał do dalszej pracy z dziećmi. Drugiego i trzeciego dnia z artystką i bibliotekarkami pracowali nasi mali czytelnicy, dzięki którym mapy nabrała kolorów i zawisły w naszych bibliotekach.

Jeśli jesteście ciekawi efektów naszej pracy koniecznie odwiedźcie Gminna Biblioteka Publiczna w Lubiewie! Na mapie będziecie mogli 📌zaznaczyć miejsca, które odwiedziliście, a także te które poznaliście, dzięki czytaniu książek!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)