„Wieczór bardzo komediowy” – spektakl dla dorosłych w B-CKiP

Drogie Panie i Panowie już za niespełna dwa tygodnie będziemy gościć w B-CKiP Teatr Na Walizkach. To kolejny spektakl, który przygotowaliśmy dla Was w ramach realizacji projektu „Ob(d)jazdowy TEATR”.

Teatr Na Walizkach już dwukrotnie prezentował nam swoje uliczne spektakle w czasie wakacyjnych wydarzeń na bysławskiej plaży!

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt.: „Wieczór bardzo komediowy”.

20 listopada (niedziela)

godz. 16:00

MIEJSCE: B-CKiP Gminy Lubiewo, ul. W. Witosa 1, Lubiewo

Na spektakl zapraszamy osoby dorosłe. Obowiązują BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI, które będą dostępne w B-CKiP od środy 09.11.2022 r.

„Wieczór bardzo komediowy” to program z olbrzymią dawką humoru i rozrywki. Komediowy spektakl dla dorosłych w konwencji kabaretu – kalejdoskop komicznych scen, wątków i skeczy. To min. spotkanie z mistrzem magii, który ma trzy ręce. To mistrzowska  partytura dyrygenta w wykonaniu orkiestry stworzonej z publiczności. To zestaw parodii słynnych scen filmowych. To pełen napięcia napad na bank w wykonaniu najmniejszego człowieka na świecie. To policyjne akcje, w trakcie których grad kul zmienia się w salwy śmiechu.

Koniecznie zameldujcie się w naszym wydarzeniu: „Wieczór bardzo komediowy” – Ob(d)jazdowy TEATR w B-CKiP

Nie przegapcie takiej teatralno-komediowej szansy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)