Wielki powrót Objazdowego Kina Visa!

Już 23 kwietnia tj. poniedziałek wielki powrót Objazdowego Kina Visa!

Szczegóły dotyczące pokazów i bilety:
http://bit.ly/KinoVisaLubiewo

Zostaną wyświetlone następujące filmy:
„Luis i Obcy” godz. 09:00 i 15:00
„Player One” w 3D godz. 11:00 i 16:30
„Twarz” godz. 18:55
„Pitbull. Ostatni pies” godz. 20:55

Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (grupowy)

Cena biletu filmu „Player one” w 3D:
18 zł (normalny)
16 zł (ulgowy)
14 zł (grupowy)

Luis i Obcy – film animowany
Ograniczenia wiekowe: BO
Czas trwania: 80 minut
Zobacz zwiastun: https://youtu.be/1Hjb-kGEQQ0
12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

Player One
Familijny, komedia
Ograniczenia wiekowe: od 7 lat
Czas trwania: 140 minut
Zobacz zwiastun: https://youtu.be/GiKfJnG-qp4
Kategoria: akcja, sci-fi
Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Twarz
Ograniczenia wiekowe: od 13 lat
Czas trwania: około 91 minut
Zobacz zwiastun: https://youtu.be/fj5s5JzPDS8
Kategoria: dramat historyczny,
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

Pitbull. Ostatni pies.
Ograniczenia wiekowe: od 15 lat
Czas trwania: 120 minut
Zobacz zwiastun: https://youtu.be/o01KV0aaSKo
Kategoria: akcja, dramat, kryminał
Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

 

 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)