Wigilijne spotkanie w Klubie Seniora

W poniedziałek 18 grudnia 2023 r. w Klubie Seniora zapachniało barszczem i innymi wigilijnymi rarytasami! Takie małe przedbiegi do świąt!

Końcówka roku to czas podsumowań i podziękowań! Dzisiaj spotkaliśmy się z grupą seniorek i seniorów, którzy od października działali wspólnie z Krystyna Deręgowska.

Te kilka miesięcy nadało niezwykły rytm naszej instytucji! Każdy nowy tydzień rozpoczynaliśmy od działań z Wami! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem niezwykłych pokładów energii, uśmiechu i życiowego doświadczenia, którymi dzieliliście się z nami na każdym spotkaniu!

Drogie Seniorki i Drodzy Seniorzy jeszcze raz dziękujemy za wspólny czas i tak jak zapowiedzieliśmy, do zobaczenia wkrótce!

Dziękujemy również Joanna Jastak – Wójt Gminy Lubiewo oraz pani Barbarze Piaseckiej z @Partnestwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” za współtworzenie dzisiejszego wydarzenia.

———————————

Cykliczne spotkania dla seniorów z gminy Lubiewo w tym roku finansowane są ze środków Gmina Lubiewo w ramach dotacji celowej dla instytucji kultury.

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)