Wyjazd do Filharmonii Pomorskiej dla dorosłych i seniorów!

W niedzielę 4 listopada Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo zaprasza mieszkańców gminy na wyjazd do Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Tym razem pojedziemy na koncert pt. „Wojciech Młynarski. Awers-rewers” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Capella Bydgostiensis. W wyjeździe udział mogą wziąć osoby dorosłe oraz seniorzy. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące wyjazdu.

Program wyjazdu:

  • 11:00 wyjazd (10:40 Bysławek, 10:50 Bysław, 11:00 Lubiewo)
  • 12:30 – 14:30 zwiedzanie Okręgowego Muzeum w Bydgoszczy im. Leona Wyczółkowskiego
  • 14:30 – 16:30  czas wolny
  • 17:00 koncert pt. „Wojciech Młynarski. Awers-rewers”
  • 19:30 powrót (Lubiewo – Bysław – Bysławek).

Koszt: wyjazd bezpłatny

Kto może wziąć udział: osoby dorosłe oraz seniorzy z terenu Gminy Lubiewo 

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia telefoniczne (tel. 512 864 195) lub  osobiste  w B-CKiP, ul. W. Witosa 1, 89-526 Lubiewo.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Krok do kultury” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura dostępna”.

Jest to czwarty z pięciu planowanych wyjazdów dla mieszkańców Gminy Lubiewo. Celem jaki B-CKiP sobie postawiło jest umożliwienie obcowania z kulturą jak największej liczbie osób z terenu naszej gminy. W związku z tym osoby, które uczestniczyły w pierwszym i drugim wyjeździe nie mogą wziąć udziału w kolejnych, tak by inne osoby miały szansę uczestniczyć w następnych wyjazdach.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącym z Funduszu Promocji Kultury.:

Patronat medialny: 

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)