Wystartowały spotkania w Klubie Seniora w Lubiewie

17 maja rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań w Klubie Seniora dla osób w wieku 60+ z gminy Lubiewo. Pierwsze zajęcia rozpoczęliśmy od wspólnej kawy i poznania się, a następnie królowała makrama. Powstały piękne ozdoby z makramowych liści. Pracy było sporo, ale wzajemna współpraca pozwoliła osiągnąć zamierzone cele.

Drugie spotkanie w Klubie Seniora w Lubiewie w ramach projektu „Aktywnie i bezpiecznie w Naszych Fyrtlach” odbyło się w kolejna środę 24 maja 2023 r. W czasie tego spotkania tematem przewodnim był ogród w szkle.

W ramach realizacji projektu odbędzie się łącznie 8 spotkań warsztatowych oraz 2 wydarzenia otwarte, w czasie których uczestniczki i uczestnik projektu będą twórczo działać pod okiem Krysi Deręgowskiej.

————————————————————————

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Aktywnie i bezpiecznie w Naszych Fyrtlach”, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (oś 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność, Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020).

I warsztaty

II warsztaty

Zobacz inne wpisy z tej samej kategorii

Menu dostępności (ALT+U)